Ziraat Bankası Kredi

Ziraat Bankası kredi ürünlerini hesaplamak ve karşılaştırmak için Hangisi.net!

Ziraat Bankası 1863 yılında Osmanlı Devleti tarafından kurulan ilk bankadır. Esas amacı nüfusun büyük kısmını oluşturan ve ekonomik sıkıntılar çeken çiftçilere destek olmaktı. 1. Dünya Savaşı döneminde şubelerinin bazıları işgal ülkelerinin eline geçmiştir. 1920 TBMM’nin kurulmasıyla şubeleri Ankara’ya bağlanmıştır. 1924’de anonim şirket olmuştur. 1974’te ilk yurt dışı temsilciğini Almanya’da açmış, ardından da Kıbrıs’ta 3 şube daha hizmete sokmuştur.

Ziraatbank olarak ta telaffuz edilen banka, yakın tarihte Emlak Bankası ile birleşmiştir. Yurt dışında bir çok temsilciliği bulunmaktadır.
 

Ziraat Bankası Şubeleri ve internet Şubesi

Ziraat Bankası şubeleri tüm coğrafyaya yayılmıştır. Türkiye’nin köklü kurumlarından olan bankanın şubesinin bulunmadığı il ve ilçe yok gibidir. Yurt genelinde 1.500’ün üzerinde şubesi ve 3.800’ün üzerinde ATM’si bulunmaktadır.

Ziraat Bankası internet şubesi de modern gelişmeleri takip eden ve günümüz internet bankacılığının gereklerini yerine getiren bir yapıya sahiptir.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Ziraat Bankasın kredi hesaplama işlemlerini Hangisi.net aracılığı ile yaparak en uygun kredi ürününe ulaşabilirsiniz. Tüm kredi veren bankaların ürünleri ile karşılaştırarak dilediğiniz krediye başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası konut kredisi ürünleri uzun vade süreleri ile tüketicileri mutlu kılmaktadır. Ucuz geri ödeme miktarları ve kolay ödenebilir ekspertiz bedelleriyle ilgi görmektedir.
 


Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi çeşitleri düşük faiz oranlarına ve uygun dosya masraflarına sahiptir.
 

Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.