TEB Kredi

TEB kredi hesaplama ve başvuru işlemlerinizi Hangisi.net üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası adıyla yerel bir banka olarak kuruldu. 1982 yılında el değiştirerek Genel Müdürlük merkezini İstanbul’a taşımıştır. TEB hisseleri 2000 yılında halka arz edilerek İMKB’de işlem görmeye başladı. Dünyanın büyük bankalarından BNP Paribas ile ortaklık kurmuş ve Türkiye’nin önde gelen ticari bankalarından birisi olmuştur.
 

TEB internet

TEB internet bankacılığı ile TEB şubelerinde sizlere sunulan tüm hizmetlere ulaşabilirsiniz. Altın Örümcek ödüllerinde TEB internet şubesi bir çok kez ödül almıştır.
 

TEB Kredi Hesaplama ve Başvurusu

TEB kredi hesaplama işlemlerini Hangisi.net üzerinden yapmanız durumunda tüm detayları tek bir ekranda görebilirsiniz.

TEB kredi başvurusu yapmak için yine Hangisi.net’i tercih etmeniz durumunda, TEB şubelerinde yer alan tabela rakamlarından daha düşük faiz oranlarına sahip değerlerle kredi kullanabileceğinizi unutmayınız. Türk Ekonomi Bankası özel faiz oranları, Hangisi.net kullanıcıları içindir.

TEB konut kredisi için üst limit tam 1.000.000 liradır. 120 aya varan vade süreleri ile ev, konut, arsa, arazi vb tüm gayrimenkul alımlarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 


TEB ihtiyaç kredisi ürünleri 10.000 lira üst limit ve maksimum 36 ay vade ile bireysel tüketici kredileri arasında en uygun faiz oranlarına sahip krediler arasındadır.
 

 

TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB kredi kartı başvurusu yaparak Bonus Card, Total Card ve She Card kredi kartlarının avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Harcama yaparken kazanmak için Hangisi.net’i tercih edebilirsiniz.

Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.