Trafik sigortası
için en uygun
fiyatlar
Zorunlu trafik sigortası sorgulama ve hesaplama; en uygun fiyatlı trafik sigortasını birçok sigorta şirketi ürününü karşılaştırarak kolayca bulabilirsiniz...

Zorunlu Trafik Sigortası


  • Hangisi.net olarak kişisel verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak

    07.10.2016 Merve Mumcu

Maddi hasarlı kaza tespit tutanağı, trafik kazasında sadece maddi bir hasar oluşması durumunda doldurulmalıdır. Yaralanma, kamu araçları ile kaza gibi durumlarda doldurulmaz. Kazanın oluş şeklinin her iki sürücü tarafından anlatılması, çizilmesi ve mümkünse fotoğraflanması gerekir. Sürücü, araç ve trafik sigortasına ait bilgiler her iki araba için ayrı ayrı ve eksiksiz iki nüsha olarak doldurulmalı ve mutlaka imzalanmalıdır. İmzalanmayan kaza tespit tutanakları kabul edilmemektedir. kaza tespit tutanağı örneği
Trafik Sigortası Sorgulama
3 Dakikada Sigorta
Trafik sigortası sorgulama formunu doldurarak, size özel trafik sigortası fiyatlarını, sadece 3 dakikada öğrenebilirsiniz.  
En Uygun Trafik Sigortası
En uygun trafik sigortası sizin için en ucuz fiyatlı veya en geniş teminatlı olabilir. Trafik sigortası sorgulama ile doğru araç sigortasını kolayca seçebilirsiniz.  
Fiyatları Sorgulayın
Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin trafik sigortası fiyatlarını evinizden, ofisinizden anında sorgulayabilirsiniz.  
Size Özel Trafik Sigortası
Trafik sigortanız size özel olmalı, kişisel bilgileriniz ile hasarsızlık geçmişinize göre özel indirimli trafik sigortası fiyatı alabilirsiniz.  
Fırsatları Yakalayın
Kampanyalı ve indirimli trafik sigortası ürünlerinin, kredi kartlarına özel taksit ve hediye puan fırsatlarını karşılaştırın, kazanın.  
Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?
Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması kanunen zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafta meydana gelebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Her yıl yenilenmesi gereken zorunlu trafik sigortasını yaptırmayan arabalar trafiğe çıkamazlar.
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.