En uygun sağlık
sigortası fiyatları
Sağlık Sigortası sorgulama ve hesaplama ile sağlığınız için en ucuz, en uygun fiyatlı sağlık sigortasını birçok sigorta şirketi ürünleri arasından karşılaştırarak bulabilirsiniz...

Özel Sağlık Sigortası


  • Hangisi.net olarak kişisel verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini

    07.10.2016 Merve Mumcu


  • Sigorta poliçesi yaptırmak için ulaşabildiğiniz bütün sigorta şirketleri tarafından sunulan sigorta paketleri arasında gerek fiyat, gerekse teminat açısından

    18.03.2015 Koray

Sağlık Sigortası Sorgulama
3 Dakikada Sigorta
Sadece 3 dakikalık sağlık sigortası formunu doldurarak, size özel sağlık sigortası fiyatlarını öğrenebilirsiniz.  
En Uygun Sağlık Sigortası
En uygun sağlık sigortası sizin için en ucuz fiyatlı veya en geniş teminatlı olabilir. Sağlık sigortası sorgulama ile doğru sigortayı kolayca seçebilirsiniz.  
Fiyatları Sorgulayın
Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin sağlık sigortası fiyatlarını evinizden, ofisinizden anında sorgulayabilirsiniz.  
Size Özel Sağlık Sigortası
Sağlık sigortanız size özel olmalı, kişisel bilgileriniz ile ihtiyacınıza en uygun sağlık sigortası fiyatını bulabilirsiniz.  
Fırsatları Yakalayın
Kampanyalı ve indirimli sağlık sigortası ürünlerinin, kredi kartlarına özel taksit ve hediye puan fırsatlarını karşılaştırın, kazanın.  
Sağlık Sigortası Nedir?
Sağlık Sigortası, sigortalanan kişinin hastalıklar ve kazalar sonucu oluşabilecek sağlık harcamalarının karşılanması için hazırlanan kişiye özel sigorta türüdür. Hastalık, kaza gibi durumlarda oluşan riskler poliçede belirtilen genel ve özel şartlar kapsamında ve limitler doğrultusunda karşılanır.

Neden Özel Sağlık Sigortası Yaptırmalıyız?
Özel Sağlık Sigortası, seçilen ürüne bağlı olarak sigortalılara yurt içi ve yurt dışında diledikleri sağlık kurumunu veya doktoru seçme özgürlüğü sağlar. Yüksek meblağlı sağlık giderlerini karşılayarak, sigortalıların en zor anlarında en büyük yardımcısı olur.

Ayakta Tedavi ve Yatarak Tedavi Teminatı Nedir?
Sağlık sigortalarında ayakta tedavi ve yatarak tedavi olmak üzere iki türlü tedavi teminatı vardır. Yatarak tedavi teminatı tek başına alınabilir, ancak ayakta tedavi teminatı yalnız başına alınamaz. Genel olarak her iki teminat beraber alınır.
Ayakta Tedavi, genel olarak doktor, modern teşhis(mr-tomografi-sintografi), ilaç, tahlil, röntgen, fizik tedavi masraflarının karşılandığı teminattır. Ayakta tedavi teminatının katılım oranı şirketlere göre değişiklik gösterir.
Yatarak Tedavi, hastalığın tedavisi, hastanede yatışı ya da cerrahi bir uygulamayı gerektirdiği durumlarda kullanılan teminattır. Sigorta şirketi oluşacak masrafları poliçede belirtilen limitler oranında karşılar.
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.