Kasko sigortası
için en uygun
fiyatlar
Kasko değer listesi ile araç kasko değeri hesaplama ve sorgulama yapabilir, en ucuz ve en uygun fiyatlı kasko sigortasını birçok sigorta şirketini karşılaştırarak bulabilirsiniz...

Araç Kasko Sorgulama


  • Hangisi.net olarak kişisel verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini...

    07.10.2016 Merve Mumcu

Araç kasko değer listesi, güncel kasko değerlerini içerir ve aylık olarak güncellenir. Fiat, Ford, Opel, Hyundai, Renault, Toyota, Tofaş-Fiat, Volkswagen ve diğer tüm markaların Ocak 2018 araç değer listesi
Kasko Sorgulama
3 Dakikada Kasko
Kasko sorgulama formunu doldurarak, size özel araç kasko fiyatlarını sadece 3 dakikada öğrenebilirsiniz.  
Fiyatları Sorgulayın
Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin kasko sigortası fiyatlarını evinizden, ofisinizden anında sorgulayabilirsiniz.  
En Uygun Kasko
En uygun kasko sigortası sizin için en ucuz fiyatlı veya en geniş teminatlı olabilir. Kasko sigortası sorgulama ile doğru kaskoyu kolayca seçebilirsiniz.  
Size Özel Kasko Fiyatı
Kasko sigortanız size özel olmalı, kişisel bilgileriniz ile hasarsızlık geçmişinize göre özel indirimli kasko sigortası fiyatı alabilirsiniz.  
Fırsatları Yakalayın
Kampanyalı ve indirimli kasko sigortası ürünlerinin, kredi kartlarına özel taksit ve hediye puan fırsatlarını karşılaştırın, kazanın.  
Kasko Sigortası Nedir?
Kasko sigortası, arabanızda belli risklerin (kaza, hırsızlık, terör, yangın vb.) oluşmasından doğabilecek hasarların finansal olarak güvence altına alınmasıdır. Teminat (Risk) kapsamı sigortalının isteğine göre belirlenebilir. Araç kasko sigortası isteğe bağlı bir sigorta türüdür.
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.