Şeker Finans Konut Kredisi

Şeker Finans konut kredisi ürünleri Hangisi.net iştiraki Hangikredi.com mortgage sayfalarında!

Şeker Finans bir Şekerbank T.A.Ş. iştirakidir. Şekerbank 1953 yılında şeker pancarı üreticilerini desteklemek amacıyla Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla kurulmuştur. 1956 yılında Şekerbank adını alarak merkezini Eskişehir’den Ankara’ya taşımıştır. 1993 yılında özelleşmiş ve 1997’de hisseleri halka arz edilmiştir.

Şeker Finans, İstanbul Mortgage Finansman adıyla 2008 yılında hizmete başlamıştır. 2010 yılından itibaren Şeker Mortgage Finansman ismiyle müşterilerine Şekerbank şubeleri üzerinden ulaşmaya başlamıştır. Tüketicilerin kullanabilecekleri kredi üst limiti 525.000 liradır. Şeker Finans mortgage kredisi evrensel anlamda mortgage kredi uygulamasını Türkiye’ye getiren ilk finans kuruluşudur. 2011 yılından beri 30 yıl vadeli ev konut kredisi veren kurum, 360 ay vade için uygun faiz oranları uygulamakta ve ucuz taksitler sayesinde “kira öder gibi ev sahibi olmak” deyimini hayata geçirmektedir.

Şeker Finans konut kredisi faiz oranı hesaplaması ve kredi başvurusu yapmak için Hangisi.net en hızlı ve en güvenilir adres!
 

Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.