İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası, Krediler

Kredi Tutarı : 10.001,00 TL
Vade : 37 ay
Faiz Oranı : %1,49
Maksimum Kredi Karşılama Oranı : %100
Faiz Oranı Tutarı : 3.756,24 TL
Masraf Tutarı : 50,01 TL
Masraf
Açıklamaları :
Kredi Tutarının %0,5 'i kadar tahsil edilmektedir.
Aylık Ödeme : 371,82 TL
Toplam Ödeme : 13.807,25 TL
Diğer Bilgiler
Teminat : Yok.
Kefil Sayısı : Kefil istenmesi durumunda aynı belgeler kefil tarafından da temin edilmelidir.
Açıklamalar : Kredi şimdi aracılığıyla belgesiz formalitesiz anında başvurabilirsiniz. Faiz oranları müşteri özelinde ve kullanım kanalına göre değişmektedir. Kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılır. Sigorta primi kredi tutarı, vade, çalışma şekli, yaş ve cinsiyete göre değişiklik göstermekte olup hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Başvuru için gereken belgeler : Nüfus Cüzdanı Fotokopisi Gelir Belgesi Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)
<< Puan Ver

Yorumlar
Tüm Yorumlar (0)

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Ekle
İsim
*
E-posta
*
Mesaj
*
Doğrulama Kodu
* CAPTCHA  
Bu ürüne ait video bulunamadı.

Şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.
E-Bülten Aboneliği
E bülten aynı zamanda el bülteniniz olacaktır. E Bültene Abone olmanız da doğru karar, doğru seçimdir...
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.