Taşıt Kredisi

Garanti Bankası, Krediler

Kredi Tutarı : 30.000,00 TL
Vade : 48 ay
Faiz Oranı : %1,39
Maksimum Kredi Karşılama Oranı : %70
Faiz Oranı Tutarı : 13.832,00 TL
Masraf Tutarı : 150,00 TL
Masraf
Açıklamaları :
Kullanılan kredi miktarının binde 5’i kadar (BSMV hariç) dosya masrafı alınmaktadır. Hayat Sigortası kesintisi kredinin %1,05'i oranında olup yaşa, cinsiyete ve teminata göre değişiklik gösterebilir bu sebeple hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Aylık Ödeme : 913,17 TL
Toplam Ödeme : 43.982,00 TL
Diğer Bilgiler
Teminat : Teminat olarak satın aldığınız aracın rehni yeterlidir.
Kefil Sayısı : Banka gerekli gördüğü takdirde kefil talep edebilir.
Açıklamalar : Nihai fatura değeri 100.000 TL ve altında olan taşıtlar için kredi tutarı taşıtın değerinin %70’i, nihai fatura değeri 100.000 TL üstünde olan taşıtlar için ise taşıt bedelinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL’nin üstünde olan kısım için ise %50 olarak uygulanacaktır.
Başvuru için gereken belgeler : Üzerinde Vatandaşlık Numarası bilgisi yer alan Nüfus Cüzdanı Gelir Belgesi:Çalışma şeklinize göre gereken gelir belgesi aşağıdaki gibidir. Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı: 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile  imza sirküleri Emekli iseniz Emekli Belgesi: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti Sermaye Şirketi Ortağı iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamesi Kira Geliri Sahibi iseniz Kira Belgeleri:  Kiraya Konu Gayrimenkul Tapusu, 2 yıldan eski olmayan Kira Kontratı ve 2 aydan eski olmayan bir adet Kira Tahsilatına İlişkin Belge Faiz Geliri Sahibi iseniz Hesap Cüzdanı: Başvuru tarihinden sonra alınmış Faiz Geliri Belgesi Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi 0 km araç alımı için aracın proforma faturası
<< Puan Ver


Yorumlar
Tüm Yorumlar (1)
Ayhan Cevapla

hangi durumlarda kefil isteniyor ki, ben garanti bankasından taşıt kredisi çekmek istiyorum ama...

07.11.2014 14:20
1
Hangisi.net

Sayın Ayhan,

Banka sadece gerekli gördüğü durumlarda kefil ister. Sitemiz üzerinden Garanti taşıt kredisi için online başvuruda bulunabilirsiniz:
http://www.hangisi.net/kredi/tasit

10.11.2014 10:21
1
Yorum Ekle
İsim
*
E-posta
*
Mesaj
*
Doğrulama Kodu
* CAPTCHA  
Bu ürüne ait video bulunamadı.

Şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.
E-Bülten Aboneliği
E bülten aynı zamanda el bülteniniz olacaktır. E Bültene Abone olmanız da doğru karar, doğru seçimdir...
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.