2. El Taşıt Kredisi

Garanti Bankası, Krediler

Kredi Tutarı : 500,00 TL
Vade : 1 ay
Faiz Oranı : %1,39
Maksimum Kredi Karşılama Oranı : %80
Faiz Oranı Tutarı : 8,34 TL
Masraf Tutarı : 2,50 TL
Masraf
Açıklamaları :
Kullanılan kredi miktarının binde 5’i kadar (BSMV hariç) dosya masrafı alınmaktadır. Hayat Sigortası kesintisi kredinin %1,05'i oranında olup yaşa, cinsiyete ve teminata göre değişiklik gösterebilir bu sebeple hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Aylık Ödeme : 508,34 TL
Toplam Ödeme : 510,84 TL
Diğer Bilgiler
Teminat : Teminat olarak satın aldığınız aracın rehni yeterlidir.
Kefil Sayısı : Banka gerekli gördüğü takdirde kefil talep edebilir.
Açıklamalar : Nihai kasko değeri 100.000 TL ve altında olan taşıtlar için kredi tutarı taşıtın değerinin %70’i, nihai kasko değeri 100.000 TL üstünde olan taşıtlar için ise taşıt bedelinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL’nin üstünde olan kısım için ise %50 olarak uygulanacaktır.
Başvuru için gereken belgeler : Nüfus Cüzdanı: Üzerinde Vatandaşlık Numarası bilgisi yer alan Nüfus Cüzdanı , Adres Belgesi: Güncel adresinizi gösteren son 6 aydan birine ait güncel Sabit Telefon / Doğalgaz / Elektrik / Su Faturası veya son 1 ayda alınmış İkametgah Senedi , Gelir Belgesi: Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı, Emekli iseniz Emekli Belgesi, Şirketi Sahibi iseniz Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti, Satın alınacak araca ait proforma fatura.
<< Puan Ver


Yorumlar
Tüm Yorumlar (0)

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Ekle
İsim
*
E-posta
*
Mesaj
*
Doğrulama Kodu
* CAPTCHA  
Bu ürüne ait video bulunamadı.

Şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.
E-Bülten Aboneliği
E bülten aynı zamanda el bülteniniz olacaktır. E Bültene Abone olmanız da doğru karar, doğru seçimdir...
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.