Taşıt Kredisi

Denizbank, Krediler

Kredi Tutarı : 30.000,00 TL
Vade : 48 ay
Faiz Oranı : %1,56
Maksimum Kredi Karşılama Oranı : %70
Faiz Oranı Tutarı : 15.732,27 TL
Masraf Tutarı : 150,00 TL
Masraf
Açıklamaları :
Kredi tutarının binde 5' i kadar dosya masrafı alınmaktadır. Kaskonun banka tarafından yaptırılması durumunda hayat sigortası zorunlu değildir. Aksi halde zorunludur. Sigorta primi kredi tutarı, vade, çalışma şekli, yaş ve cinsiyete göre değişiklik göstermekte olup hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Aylık Ödeme : 952,76 TL
Toplam Ödeme : 45.882,27 TL
Diğer Bilgiler
Teminat : Satın alınan araç üzerine rehin konulur.
Kefil Sayısı : Banka gerekli gördüğü taktirde kefil talep edebilir.
Açıklamalar : 0 km binek araçlar Nihai fatura değeri bedelinin 100.000 TL’ye kadar kısmı için %70, 100.000TL yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirilebilir.
Başvuru için gereken belgeler : Bireysel Kredi Başvuru Formu Nüfus cüzdanı Gelir belgesi: Ücretli iseniz; maaş bordrosu ya da şirketin imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı, serbest meslek sahibi iseniz; son 3 yıllık vergi levhası Gerekli durumlarda, fatura örneği, kira kontratı ya da tapu örneği, proforma fatura gibi ekstra belgeler talep edilebilir.
<< Puan Ver

Yorumlar
Tüm Yorumlar (0)

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Ekle
İsim
*
E-posta
*
Mesaj
*
Doğrulama Kodu
* CAPTCHA  
Bu ürüne ait video bulunamadı.

Şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.
E-Bülten Aboneliği
E bülten aynı zamanda el bülteniniz olacaktır. E Bültene Abone olmanız da doğru karar, doğru seçimdir...
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.