Mortgage Kredisi

Denizbank, Krediler

Kredi Tutarı : 10.000,00 TL
Vade : 1 ay
Faiz Oranı : %1,40
Maksimum Kredi Karşılama Oranı : %80
Faiz Oranı Tutarı : 140,00 TL
Masraf Tutarı : 898,68 TL
Masraf
Açıklamaları :
Taşınır ve Taşınmaz Rehin Tesis Ücretimiz (İpotek) 148,68 TL, ekspertiz ücreti 700 TL olup gayrimenkulün konumuna ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Kredi tutarının binde 5' i kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Hayat sigortası, Dask ve Gayrimenkul sigortaları zorunludur. Sigorta primi kredi tutarı, vade, çalışma şekli, yaş ve cinsiyete göre değişiklik göstermekte olup hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Aylık Ödeme : 10.140,00 TL
Toplam Ödeme : 11.038,68 TL
Diğer Bilgiler
Teminat : Teminat olarak, satın alınan evin ipoteği alınır.
Kefil Sayısı : Banka gerekli gördüğü taktirde kefil isteyebilir.
Açıklamalar :
Başvuru için gereken belgeler : Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı) Başvuru Formu, Şirket Ortağı: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi`nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi) Bilanço ve Gelir Tablosu son 3 yıla ait), Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge, Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası, Diğer Gelir belgeleri (varsa), Son döneme ait su/elektrik/doğalgaz/telefon/ cep telefonu faturası veya ikametgah belgesi (kişi veya aileden biri adına), Satın alınacak konuta ait tapu fotokopisi, Gerekli belgeler kefil istenmesi durumunda kefil tarafından da sağlanmalıdır.
<< Puan Ver


Yorumlar
Tüm Yorumlar (0)

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Ekle
İsim
*
E-posta
*
Mesaj
*
Doğrulama Kodu
* CAPTCHA  
Bu ürüne ait video bulunamadı.

Şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.
E-Bülten Aboneliği
E bülten aynı zamanda el bülteniniz olacaktır. E Bültene Abone olmanız da doğru karar, doğru seçimdir...
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.