İhtiyaç Kredisi

Denizbank, Krediler

Kredi Tutarı : 10.000,00 TL
Vade : 24 ay
Faiz Oranı : %1,53
Maksimum Kredi Karşılama Oranı : %100
Faiz Oranı Tutarı : 2.454,55 TL
Masraf Tutarı : 50,00 TL
Masraf
Açıklamaları :
Kredi tutarının binde 5’i oranında tahsis ücreti alınmaktadır. Bu tutarın üzerine %5 oranında BSMV dahil edilecektir. Kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılmaktadır. Sigorta primi kredi tutarı, vade, çalışma şekli, yaş ve cinsiyete göre değişiklik göstermekte olup hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Aylık Ödeme : 518,94 TL
Toplam Ödeme : 12.504,55 TL
Diğer Bilgiler
Teminat : Yok.
Kefil Sayısı : Banka gerekli gördüğü taktirde kefil talep edebilir.
Açıklamalar : Cazip faiz oranlı krediye kolayca başvurabilir, 55.000 TL ‘ ye kadar olan kredi limiti ve 48 aya varan taksitlerle kredinizi kullanabilirsiniz.
Başvuru için gereken belgeler : Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı), Son döneme ait su/elektrik/doğalgaz/telefon/ cep telefonu faturası veya ikametgah belgesi (kişi veya aileden biri adına), Gerekli belgeler kefil istenmesi durumunda kefil tarafından da sağlanmalıdır.
<< Puan Ver


Yorumlar
Tüm Yorumlar (0)

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Ekle
İsim
*
E-posta
*
Mesaj
*
Doğrulama Kodu
* CAPTCHA  
Bu ürüne ait video bulunamadı.

Şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.
E-Bülten Aboneliği
E bülten aynı zamanda el bülteniniz olacaktır. E Bültene Abone olmanız da doğru karar, doğru seçimdir...
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.