Kart Türü : Standart
Kart Tipi : Visa,Mastercard
Kart Seçenekleri : Para/Puan Kazandıran Kartlar (Axess, Bonus, World)
Gecikme Faizi : %2.34
Alışveriş Faizi : %1.84
Limit Aşım Faizi : %0.00
Nakit Avans Faizi : %1.84
Nakit Avans Ücreti: Yurt içinde bankadan yapılan nakit avans çekimlerinde işlem tutarının %3,75'i+6 TL, yurt içi diğer bankalardan ve yurt dışında ise %3,75'i+8 TL'dir.
Diğer Bilgiler
Yıllık Ücret : 91.00TL
Yıllık Ücret (Ek kartlar) : 45.50TL
Puanlar : Her 10 TL'lik alışveriş ile 1 Worldpuan kazanırsınız.
Asgari Ödeme Tutarı : Kartın ilk kullanım başlangıcı tarihinden itibaren bir yıllık sürenin dolmasına kadar dönem borcunun %40'ından az olamaz.
Açıklamalar :

Kazandığınız Worldpuanları "para" yerine kullanabilir, Worldcep ile Turkcell TL/dakika alabilir, birikmiş puanlarınızı Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planınıza aktarabilirsiniz. Türkiye'nin tek paro özellikli Yapı Kredi kredi kartlarından biri Worldcard size yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Paro mavi yıldızını gördüğünüz bütün paro üyesi işyerlerinde Worldcard'ınızla yaptığınız alışverişlerde Worldpuan ve taksit imkanlarından faydalanmakla kalmaz; kartınızın paro özelliği ile ekstra paropuan, kampanya ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Worldcard'ınızın paro özelliğini kullanarak yaptığınız tüm işlemlerden %1'e varan ekstra paropuan kazanırsınız.

<< Puan Ver

%1.84
Alışveriş faizi
%1.84
Alışveriş faizi
%1.84
Alışveriş faizi
%1.84
Alışveriş faizi
%1.84
Alışveriş faizi
 Seçilen ürünleri Karşılaştır
Yorumlar
Tüm Yorumlar (0)

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Ekle
İsim
*
E-posta
*
Mesaj
*
Doğrulama Kodu
* CAPTCHA  
Bu kredi kartına ait video bulunamadı.

Şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.