ING Bank Kredi

ING Bank kredi ürünlerinin tamamı Hangisi.net ING kredi sayfalarında.

ING Bank tarihi 1984 yılına dayanmaktadır. O yıl İstanbul’da Bank of Boston adıyla kurulan banka, 1996 yılında OYAK Bank adını ismini almıştır. Bu süre zarfında “The First Bank of Boston” ve “Türk Boston Bank” isimlerini almıştır. 1996 Yılına kadar sadece kurumsal bankacılık hizmetleri veren banka, 1998 yılında bireysel bankacılık hizmetleri vermeye başladı. Sadece İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Adana’da
şubeleri bulunurken, Türkiye genelinde şubeler açtı. 2001-2002 Yıllarında Sümerbank’ı bünyesine kattı.

ING Bank, merkezi Hollanda’da bulunan ING Grup tarafından 2007 yılında
satın alınarak 2008 senesinde ING Bank Türkiye olarak tüketicilere hizmet vermeye başladı. 150 yıldır uluslararası finans dünyasında hizmet veren ING, sayıları 94.000’i bulan çalışanları ile yaklaşık olarak 67 milyon müşterisine hizmet vermektedir.
 

ING Kredi Hesaplama

ING kredi hesaplama işlemlerini Hangisi.net aracılığı ile hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

ING Bank ve Hangisi.net arasındaki protokol uyarınca, Hangisi.net ing ihtiyaç kredisi hesaplama ve ing konut kredisi hesaplama sayfaları üzerinden yapacağınız ing kredi başvurusu karşılığında, tabela rakamlarından daha düşük ING faiz oranları ile kredi kullanırsınız.

ING ihtiyaç kredisi paketleri sizlere 100.000 liraya kadar nakit para desteği sunarken 36 aya kadar da vade süresi tanırlar. Bir çok bireysel tüketici kredisi teklifleri arasında dosya masrafsız, komisyonsuz, kefilsiz ve indirimli seçenekler de yer almaktadır.


ING konut kredisi ürünleri 120 aya yani tam 10 yıla kadar uzayan esnek vade sürelerine sahiptirler.
 


ING oranları ve ING kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için ilgili
makalelerimizi de okuyabilirsiniz.
 

ING Kredi Kartı

ING kredi kartı bedavası en bol kart Bonus Card. ING Bank kredi kartları hakkında detaylı bilgi almak için kredi kartları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ING kredi kartı başvurusu yaparak; her alışveriş için Bonus kazanabilir,
puan biriktirebilir, taksitli alış veriş yapabilir ve taksit erteleyebilirsiniz.
   

ING Turuncu Hesap

ING Turuncu Hesap faiz oranları ile birikimleriniz değer kazanır. Tasarruflarınızı değerlendirmek için ING Bank vadeli mevduat, vadesiz mevduat ve e-mevduat hesaplarından yararlanabilirsiniz.

ING Bank Turuncu Hesap “hoş geldin faiz oranları” ile tanışmak ve geleceğe yatırım yapmak yaparak yüksek faiz gelirlerinden yararlanmaya başlamak için zaman
kaybetmeyin. 
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.