Halkbank kredi hesaplama, karşılaştırma ve başvuru işlemleri Hangisi.net ile tamamen ücretsiz!

Halkbank düşük faizli kredi ürünleriyle; tatil, eğitim, sağlık, eşya, evlilik, ev ve araba gibi ihtiyaçlarınız için kolayca kredi alabilir, uygun ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. Küçük taksitlere sahip ihtiyaç kredileri, uzun vadelerle ödeyebileceğiniz konut kredileri ve en ucuz taşıt kredileri için hesaplama, karşılaştırma ve başvuru işlemleri çok kolay!  

Esnafımızı destekleyen Kobi Kredisi de yine Halkbank’tan! Halkbank’ın sunduğu uygun koşullara sahip Kobi kredileri ile iş yerinizi geliştirebilir, işlerinizi büyütebilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları dönemlere, kampanyalara ve Merkez Bankası (MB) tarafından belirlenen aralıklara göre değişmektedir. Özellikle esnafa yönelik düşük faizli Esnaf Kredisi ürünleri KOBİ’lere destek olmaktadır. Aynı zamanda bireysel tüketiciler için de indirimli ihtiyaç kredisi oranları yine Halkbank Kredi departmanı tarafından hazırlanmaktadır:

Hangisi.net’te bulabileceğiniz ve sıkça tercih edilen Halkbank ihtiyaç kredisi ürünleri şunlardır:

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları değişiklik gösterse de vade süreleri sabittir: Maksimum vade süresi yasalar ile 36 ay olarak sınırlandırılmıştır. Dosya masrafı ise ürünler arasında farklılık göstermektedir. Bazı kredi kampanyalarında faizsiz (0 faizli) ihtiyaç kredileri de yer alabiliyor.

Halkbank Konut Kredisi

Halkbank konut kredisi hesaplama ve karşılaştırma işlemlerini de Hangisi.net üzerinden yapabilirsiniz. Konut kredileri için vade süresi üst sınırı 180 ay yani 15 yıl olarak belirlenmiştir. Halkbank konut kredisi ürünleri ihtiyaçlara göre özelleştirilmişlerdir: Mortgage, yeniden yapılandırma, toplu konut projeleri vb. Diğer krediler ile karşılaştırabileceğiniz Halkbank ev kredisi  ürününe aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Halkbank ev kredileri için dosya masrafı ve ekspertiz bedeli değişiklik gösterebilmektedir. Kredi kullandırımında maksimum limit, satın alınmak istenen konut için ekspertiz tarafından belirlenen değerin %75’idir.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Paraf kredi kartı başvurusu yaparak:

  • Sıfır faizli taksitli nakit avans kullanabilir,
  • Ekstra taksit kazanabilir,
  • Özel indirimler fırsatlarından yararlanabilir ve
  • Anlaşmalı kurum ve işyerlerinde geçerli ücretsiz hizmetler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
     

Halkbank

Halkbank 1933 yılında küçük ve orta büyüklükteki işletmelere, esnafa ve Cumhuriyet’in ilk dönem sanayicilerine ucuz kredi vermesi için kurulmuş bir kamu bankasıdır. 130 milyon liraya yakın aktif büyüklüğü ile Dünyanın en büyük bankaları arasında yer almaktadır.

Halkbank kredi kullandırımı, maaş ödemesi ve diğer bankacılık işlemleri için tüketicilerin hizmetine toplamda 900’e yakın şube sunmuştur. 15.000’e yakın çalışanı ve 2.500’ün üzerinde ATM’si ile hem yurt içinde hem yurt dışında hizmetlerini sürdürmektedir.

Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.