Hangisi.net Hakkında

Hangisi İnternet ve Bilgi Hizmetleri AŞ, Türkiye’nin en büyük yatırım holdinglerinden iLAB Holding’e bağlıdır. Tıpkı Kariyer.net, Sigortam.net ve Hangikredi.com gibi bir iLAB Ventures iştiraki olan Hangisi.net, 7 Ağustos 2011 yılından bu yana yüksek teknolojili altyapısı ve alanında uzman çalışanları ile tüketicilere her alanda online karşılaştırma ve başvuru hizmetleri sunmaktadır.

Hangisi.net, internet kullanıcılarının en kısa yoldan en doğru hizmete ulaşmaları için geliştirilmiş bir hizmet karşılaştırma platformudur. Hangisi.net ile benzer hizmetleri sunan firmaların ürünleri arasındaki farkları detaylı bir şekilde görebilir ve karşılaştırabilirsiniz. İncelemeleriniz sonucunda ihtiyaçlarınıza en uygun olan firmanın hizmetine online olarak Hangisi.net üzerinden ücretsiz başvuru yapabilirsiniz.

Banka Kredileri
Hangisi.net, konut kredisi / mortgage, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi gibi bireysel banka kredilerini düzenli olarak takip eder ve değişen faiz oranlarını size sunar. Kredi almak istediğinizde ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda; tüm bankaların ilgili kredi ürünlerini karşılaştırabilir, ödeme planlarının detaylarını inceleyebilir, kredi masraflarını öğrenebilir ve anlaşmalı olan bankaların kredilerine online başvurabilirsiniz. Hangisi.net kredi hesaplama aracı ile zamandan ve paradan kazanırsınız.

Sigorta Poliçeleri
Hangisi.net, araç kasko sigortası hesaplama, zorunlu trafik sigortası hesaplama ve özel sağlık sigortası gibi sigorta hizmetlerini sizlere sunmak üzere Sigortam.net ile işbirliği yapmaktadır. Sigortam.net'in anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerine ait kasko, trafik sigortası ve sağlık sigortası ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir, karşılaştırabilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Sigorta sorgulama hizmetleri ücretsizdir.

Gsm Tarifeleri
Hangisi.net, gsm operatörlerinin cep telefonu tarifeleri ve kampanyalarını düzenli olarak takip eder. Turkcell, Vodafone ve Avea mobil tarifeleri ve kampanyalı paketleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize göre karşılaştırma yapabilir ve sizin için en uygun operatörü ve tarifesini seçebilirsiniz.

Kredi Kartları
Hangisi.net, bankaların kredi kartı ürünlerini kart kullanıcılarına sunarken aldıkları yıllık kart bedelleri, faiz oranları ve kampanyaları bazında karşılaştırmanızı sağlar. Bonus, World, Axess gibi birçok bankanın kullandırdığı ortak kredi kartlarının yanında tek bankaya özel kredi kartlarını da bulabilir ve karşılaştırabilirsiniz.

ADSL Tarifeleri
Hangisi.net, ADSL, 3G ve Fiber İnternet bağlantı tarifelerini detaylı inceleyebilmenizi ve bu hizmetlerin birbirine göre avantajlarını karşılaştırabilmenizi sağlar. Adsl tarife sorgulama ve adsl tarife değişikliği yapmak istediğinizde ihtiyacınıza en uygun tarifeyi en kolay şekilde bulabilirsiniz. İnternet tarifeleri karşılaştırmasında Doping ADSL, TTNET, Turkcell Superonline ve diğer tüm servis sağlayıcılarını bulabilirsiniz.

Cihaz Kampanyaları
Hangisi.net tüm GSM operatörlerinin telefon fiyatları hakkında size bilgi verir. Tüm kampanyaları, cihazları, tarifeleri ve ödenmesi gereken ek ücretleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve dilerseniz karşılaştırma yapabilirsiniz. Konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cep telefonu cihaz kampanyaları sayfalarında Apple, BlackBerry, HTC, LG, Nokia, Samsung ve Sony modellerini bulabilirsiniz.

Araba Fiyatları
Hangisi.net sayfalarında tüm otomobil firmalarının sıfır araba fiyatları hakkında araştırma yapabilir, dilediğiniz otomobil modellerini karşılaştırabilir ve araçların tüm teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz. Sıfır km satış fiyatlarını bulabilir, ödeme koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz. Araba Fiyatları kategorisinde Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, KİA, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota ve Volkswagen araba markalarını bulabilirsiniz.

Uçak Bileti
Hangisi.net ucuz uçak bileti sayfalarında tüm havayolu şirketlerinin yurt içi ve yurt dışı uçuşlarını listeleyebilir ve en uygun sefer için anında online bilet satın alabilirsiniz. Çok aranan uçuş noktalarının biletlerini en kolay ve en hızlı yoldan alırken, tüm seferleri de karşılaştırma imkanına sahip olursunuz. AnadoluJet uçak bileti, Atlasjet uçak bileti, Pegasus uçak bileti, Onur Air uçak bileti, SunExpress uçak bileti ve THY uçak bileti sorgulaması tamamen ücretsizdir.

Hangisi.net, Hangisi İnternet ve Bilgi Hizmetleri A.Ş, Türkiye'nin en büyük internet yatırım şirketlerinden iLab Holding 'e bağlı bir kuruluştur.

Tavsiye Ettiklerimiz
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.