Garanti Bankası Kredi

Garanti Bankası kredi seçeneklerini Hangisi.net üzerinden inceleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Garanti Bankası geçmişi 1946 yılına dayanan köklü bir kurumdur. Ankara’da kurulan bu Türk bankası, 1983 yılında Doğuş Holding bünyesine katılmıştır. 1990 yılında halka arz edilen Garanti Bankası hisseleri, 1993 yılında yurt dışına da ihraç edildi. 2005
senesinde ise dünyanın en büyük 2. şirketi olan General Electric Consumer Finance ile ortaklık kurmuştur.

Garanti Bankası bugün 30 milyar dolara yaklaşan sermayesi ve 10.000’i aşan çalışanı ile Türkiye’nin 3. büyük özel bankası konumundadır. Bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık ve KOBİ bankacılığı hizmetleri sunan Garanti’nin Çin’de dahi temsilciliği bulunmaktadır.

Garanti şubeleri yurt içinde 1000’e yaklaşmıştır. Garanti Bankası ATM sayısı ise 3.500 civarındadır.

Garanti Kredi Hesaplama


Garanti kredi hesaplama işlemlerinizi Hangisi.net ile son derce hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti kredi departmanı ile Hangisi.net arasında imzalanan anlaşma gereği, Hangisi.net Garanti konut kredisi hesaplama ve Garanti ihtiyaç kredisi hesaplama sayfaları aracılığı ile yapacağınız başvurularda, şube rakamlarından daha düşük faiz oranları ile kredi kullanırsınız.

Garanti faiz oranları değişkenlik göstermekle birlikte, bireysel tüketici kredileri kefilsiz kullandırılmakta olup, dosya masrafı rakamları uygun seviyelerde seyretmektedir.

Garanti konut kredisi üst limiti olmayan bir ev kredisi türüdür. Garanti Bankası konut kredisi ürünleri 240 aya kadar yani tam 20 yıla kadar vade imkanı sunmaktadırlar.

Garanti ihtiyaç kredisi paketleri özel kampanya koşulları haricinde 50.000 liraya kadar
nakit para desteği sunmaktadır. 36 taksit ile kolay geri ödeme imkanı verilmektedir.


Garanti Kredi Kartı


Garanti kredi kartı Bonus Card ile harcarken kazanırsınız. Bedavası en bol kredi kartı Bonus kart sayesinde ekstra taksit kazanabilir, Bonus para puan biriktirebilir, ekstre öteleyebilir ve bedava alışveriş yapabilirsiniz.


Garanti Bankası İnternet Şubesi


Garanti Bankası internet şubesi üzerinden Garanti şubeleri ile yapabileceğiniz her işlemi yapabilirsiniz.

E-Hesap açarak online bankacılık faaliyetlerinden yararlandığınız için vadeli mevduat hesabı ve vadesiz mevduat hesabı üzerinden yüksek faiz kazanabilirsiniz. EFT / Havale yapabilir, kira ya da fatura ödeyebilirsiniz.

Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.