Finansbank Kredi

Finansbank kredi paketleri Hangisi.net Finansbank sayfalarında!

Finansbank 1987 yılında kurulmuştur. Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı hizmetleri verdikten sonra 1995 yılından sonra bireysel bankacılık hizmetlerine de yönelerek hızla büyümüştür.

Finansbank şubeleri 2014 itibariyle 520’yi geçmiştir. 2006 senesinde Yunanistan’ın en büyük bankası National Bank of Greece ile anlaşma imzalamış ve hisselerinin bir kısmını NBG’ye devretmiştir.

Finansbank hisseleri 1990 yılında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) ve
1998 senesinde Londra Borsası’nda işlem görmeye başlamıştır.

Finansbank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde; Finans Leasing, Finans Yatırım, Finans Portföy Yönetimi, Finans Emeklilik ve Hayat ile Finans Faktoring şirketleri yer almaktadır.
 

Finansbank internet

Finansbank internet bankacılığı alanında çok önemli adımlar atmış bir kurumdur. 2000 yılında bireysel müşterilerinin taleplerine cevap verebilmek amacıyla çağrı merkezi kurulmuş, bunun yanında Finansbank internet şubesi de hizmete başlamıştır.

Finansbank KOBİ Bankacılığı kanadı tarafından yürütülen KobiFinans projesinin online hizmet ayağı devreye girmiştir. 2010’da Finansbank web sitesi, internet sektörünün en önemli ödüllerinden “Web Awards”dan 3 ödül birden almıştır.
 

Cardfinans Finansbank

Finansbank kredi kartı Cardfinans ile anında kredi kullanabilir, taksitli alışveriş
yapabilir, ücretsiz fatura ödeyebilir, taksitli nakit avans çekebilir ve dilerseniz ekstre erteleyebilirsiniz.

Finansbank Cardfinans kredi kartı başvurusu yapmak için Hangisi.net kredi kartları sayfasını
ziyaret Cardfinans linkine tıklayabilirsiniz. Finansbank kredi kartları hakkında detaylı bilgi almak ve diğer kart çeşitlerine de başvuru yapmak için yine bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
 

Finansbank Kredi Başvurusu ve Hesaplaması

Finansbank kredi başvurusu ve hesaplama işlemi yapmak için Hangisi.net’i güvenle seçebilirsiniz.

Finansbank kredi başvuru işlemini Hangisi.net kullanıcıları, şubelerde kendilerine
sunulan faiz oranlarından daha düşük faiz oranları ile kredi kullanırlar. Konut kredisi ve ihtiyaç kredisi ürünlerinde Finansbank faiz oranları, Hangisi.net kullanıcıları için en uygun kredi fırsatlarını sunmaktadır.

Finansbank ihtiyaç kredisi ürünleri 36 aya varan vade süreleri ile tam 250.000 liraya
kadar nakit para desteği sunuyorlar.
 


Finansbank konut kredisi ürünleri üst limit olmaksızın sizi ev sahibi yapıyorlar! Üstelik 300 ay vadeyle…
 

 

Finansbank Enpara

Finansbank Enpara bir vadeli mevduat hesabı türüdür.

Enpara ile vadeli hesap gibi kazanır ancak vadesiz hesap gibi hesabınızdan para çekebilirsiniz. Dilediğiniz zaman yine para yatırabilir ya da faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Yüksek zengin faizi veren Enpara da tıpkı Finansbank Çift Sarılı Hesap gibi yatırımcılarının birikimlerini değerlendirmekte ve tasarruf sahiplerine kazandırmaktadır.

Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.