Denizbank Kredi

Denizbank kredi başvurusu için en güncel faiz oranları Hangisi.net’te!

Denizbank Türkiye’nin en eski bankalarından biri olup 1938 yılında gelişen Türk denizcilik sektörüne finansman oluşturması amacıyla kurulmuştur. 1992 yılında devlet tarafından Emlak Bankası ile birleştirilmiştir. 1997 yılında özelleşmiş ve bir büyüme hareketi başlatmıştır. 2002 senesinde ise Tarişbank’ı satın alarak şube sayısını arttırmıştır. Bu dönemde yurt dışına açılan banka uluslararası bir finans kuruluşu haline gelmiştir. Avrupalı Dexia Finans Grubu Denizbank’ı 2006 yılında bünyesine katmıştır.

Denizbank hisseleri Rus Sberbank of Russia tarafından 2012’de satın alınmıştır. Rusya’nın bu en büyük ve en köklü bankası hisselerin %99,85’ini elinde tutmaktadır.

Denizbank Finansal Hizmetler Grubu 2003 yılında oluşturulmuştur ve bünyesinde; faktoring, finansal kiralama, yatırım ve portföy yönetimi şirketlerini
barındırmaktadır.
 

Denizbank Kredileri

Denizbank kredileri tüm ürünleri ve en düşük faiz oranları ile Hangisi.net’te!

Denizbank kredi hesaplama işleminizi tamamlayıp, hangi ürünü kullanacağınıza karar verdikten sonra başvurunuzu Hangisi.net üzerinden yapabilirsiniz. Böylece Denizbank’ın Hangisi.net’e özel, düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Denizbank şubeleri ile aranızdaki mesafe önemli değil! Online başvuru yapmak sadece birkaç dakika sürmektedir. Denizbank internet üzerinden gelen ön başvuruları hızlı bir şekilde değerlendirip en kısa tüketicilerine dönmektedir.

Denizbank konut kredisi nakit para desteği tam 1.000.000 liraya kadar çıkabilmektedir. Satın almak istediğiniz ev, arsa vs için parayı dert etmenize gerek yok. Denizbank ev kredisi maksimum vade süresi 300 aydır.
 Denizbank ihtiyaç kredisi kullanımı için üst limit 15.000 liradır. 36 taksitte geri ödeme imkanına sahip olduğunuz kredi, uygun faiz oranlarına sahiptir.
 

 

Denizbank Kredi Kartı

Denizbank kredi kartı başvurusu yaparak alışveriş ve seyahatlerinizde harcarken kazanabilirsiniz.

Denizbank Bonus kredi kartı ile üye işyerlerinde taksit erteleyebilir, ekstra taksit kazanabilir ve Bonus biriktirerek ilerleyen dönemlerdeki harcamalarınızı ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank Sea & Miles kart ile de seyahat ettikçe para-puan kazanır ve ücretsiz uçak bileti alabilirsiniz.
 


Denizbank konut kredisi hesaplama ve Denizbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri ile Denizbank kredi kartı başvurusu için en güvenilir adrestesiniz.

Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.