Cep Telefonu Fiyatları
Fiyat
Kamera
Ekran
186.00 TL
En Düşük Fiyat
4.7" 1334 x 750 piksel
8.0 MP - Arka Kamera Çözünürlüğü
iPhone OS
130.72 TL
En Düşük Fiyat
5.5" 2560×1440 piksel
13.0 MP - Arka kamera çözünürlüğü
Android
69.00 TL
En Düşük Fiyat
4.0" 480 x 800 piksel
5.0 MP - Arka kamera çözünürlüğü
Microsoft Windows Mobile

Telefon Kampanyaları

Telefon kampanyaları ve telefon fiyatları tüm detayları ile Hangisi.net’te! GSM operatörlerinin satışa sundukları ya da satışına aracılık ettikleri ve kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği tüm telefon modelleri Hangisi.net Cep Telefonu sayfalarında.

Telefon fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgilere, Hangisi.net Telefon Fiyatları Kampanyası sayfasından ulaşabilirsiniz. Hangisi.net Akıllı Cep Telefonu Fiyatları sayfasında, cep telefonu fiyatları ve akıllı telefon fiyatları ile birlikte GSM operatörlerinin sunduğu cihaz kampanyaları fiyatlarını da görebilir ve telefon kampanyaları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Cihaz Kampanyaları

Cihaz kampanyaları hakkında aşağıdaki bilgilere (sıkça sorulan ve çok araştırılan) ulaşabilirsiniz. Bu bilgileri değerlendirmeden yapılacak yorumlar, eksik ya da hatalı sonuçlara mahal verebilir.

 • Kampanya fiyatları
 • Ödeme seçenekleri
 • Cihaz markaları
 • Ürün modelleri
 • Telefon özellikleri
 • Teknik detaylar

Cep Telefonu sayfamızda dilediğiniz ürünleri birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Böylece hem kullanım alışkanlıklarınız için en ucuz cep telefonu tarifesi hakkında bilgi sahibi olursunuz hem de sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya en uygun akıllı telefon kampanyası hangisi ise onu öğrenmiş olursunuz. İlgili sayfalarımızda bulabileceğiniz telefon markalarından bazıları şunlardır:

 • Apple iPhone modelleri
 • BlackBerry
 • HTC
 • LG telefon çeşitleri
 • Nokia
 • Samsung Galaxy serisi
 • Sony Xperia ürünleri

Telefon fiyatları bilgilerini bulabileceğiniz yukarıdaki markaların, çeşitli modellerine ait kampanyalı ödeme ayrıntılarına ve telefon özellikleri bilgilerine de ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Telefon Kampanyaları

Turkcell telefon kampanyaları sayfasında TİM (Turkcell İletişim Merkezi) tarafından satışı gerçekleştirilen tüm akıllı telefon ürünlerini ve kampanyalı fiyatlarını bulabilirsiniz. Hangi tarife ile hangi ürününün verildiğini görebilir ve beğendiğiniz modeli diğer cihazların özellikleri ve telefon fiyatları ile karşılaştırabilirsiniz.

Turkcell akıllı telefon modellerini de ilgili sayfalarımızda bulabilirsiniz. Yerli telefon almak isteyenler için geliştirilen Android işletim sistemli cihazlar, düşük fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır.

Turkcell telefon kampanyası hakkında detaylı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Avea Telefon Kampanyaları

Avea telefon kampanyaları sayfasında Avea bayilerinde tüketicilere sunulan hemen her marka ve model telefona ulaşabilirsiniz. Akıllı cihazlar, Avea konuşma paketleri ile birlikte satılmaktadırlar. Yıllık veya iki yıllık abonelik taahhüdü veren herkes, tarifesine eklenen küçük farklarla iOS ya da Android işletim sistemli bir telefon sahibi olabilir.

Avea telefon kampanyası ve telefon fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Telefon Kampanyaları

Vodafone telefon kampanyaları sayfasında Vodafone Cep merkezlerinde yer alan tüm telefon modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Cihazların peşin fiyatından indirimli fiyatına, tarife bilgilerinden abonelik sözleşmesine, taksit sayısından geçerli kredi kartı bilgilerine kadar her türlü ayrıntı Hangisi.net’te.

Vodafone telefon kampanyası ve telefon fiyatları ile ilgili tüm güncel verilere ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.