Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası

Türk Telekom, Fiber İnternet Servisleri

Bağlantı Türü : Fiber İnternet
Download Hızı : 16 Mbps'ye kadar
Upload Hızı : 1024 Kbps
Aylık Kullanım
Limiti :
50
Aylık Ücret : 54.90 TL
Aylık Ortalama Ücret : 54.90 TL
Açıklamalar : Kamu çalışanlarına her şey dahil limitsiz evde internet paketleriyle evde internetin sınırsız ve eğlenceli dünyasının kapıları açılıyor!
Diğer Bilgiler
Aktivasyon Ücreti : 192.00 TL
Modem Kurulum Ücreti : Yok.
Kota Aşım Ücreti : 0.0000 TL/MB
Aylık Statik
IP Ücreti :
15.00 TL
Taahhüt Süresi : 24 ay
Modem Promosyonları : Modemsiz
Ek Bilgiler :

Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Kampanya fiyatına modem, bağlantı ücreti ve Yalın Erişim Ücreti dahildir. 24 aylık taahhüt süresi boyunca paket değişikliği için taahhüt başlangıcında tercih edilen İnternet paketlerinden, sadece paket yapısına dahil olan ve yürürlükteki aylık ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir. Kampanya kapsamında rayiç bedeli 250TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. Kampanya kapsamında verilen modemlerin markasını belirleme hakkı Türk Telekom'a aittir ve stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8 TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Aylık download (indirme) miktarına ulaşıldıktan sonra ayın geri kalan günlerinde kullanım hızı 3 Mpbs’e düşmektedir.

<< Puan Ver


Yorumlar
Tüm Yorumlar (0)

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Ekle
İsim
*
E-posta
*
Mesaj
*
Doğrulama Kodu
* CAPTCHA  

Şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.
Bu ürün ait video bulunamadı.
E-Bülten Aboneliği
E bülten aynı zamanda el bülteniniz olacaktır. E Bültene Abone olmanız da doğru karar, doğru seçimdir...
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.