Yeni Yıl Yepyeni Telefonsuz İnternet

Doping Adsl, Fiber İnternet Servisleri

Bağlantı Türü : Fiber İnternet
Download Hızı : 10 Mbps
Upload Hızı : 1024 Kbps
Aylık Kullanım
Limiti :
50 GB
Aylık Ücret : 49.90 TL
Aylık Ortalama Ücret : 49.90 TL
Açıklamalar : Telefonsuz internet çok özel fiyatlarla Doping'de! Üstelik İnternet Aktivasyon ücreti hediye ve Kurulum ile Modem ücretsizdir!
Diğer Bilgiler
Aktivasyon Ücreti : 0.00 TL
Modem Kurulum Ücreti : Ücretsiz
Kota Aşım Ücreti : 0.0000 TL/MB
Aylık Statik
IP Ücreti :
14.90 TL
Taahhüt Süresi : 24 Ay
Modem Promosyonları : Kablosuz
Ek Bilgiler :

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Kampanya ücreti ilk 12 ay 49,90 TL, sonraki aylarda 59,90 TL'dir. Kampanya 05 Ocak 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyalı fiyatlar 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir. Kampanya sadece başvurusunu yeni yapmış olan Millenicom İnternet aboneleri için geçerli olup, taahhüt süresi içindeki mevcut Millenicom İnternet aboneleri bu kampanyadan faydalanamaz. Millenicom hizmeti, müşterinin seçtiği kampanyaya uygun olarak Turkcell Superonline Hizmetleri A.Ş. altyapısı üzerinden, müşterinin altyapısı uygun olduğıu taktirde sunulabiliecektir. Turkcell Superonline altyapısından hizmet alacak müşteriler için kampanya kapsamında 259 TL bedelindeki evde kurulum hizmeti hediye olarak sunulacak ve müşterinin bu hizmeti alması ile birlikte, müşterinin onayı ile hizmet sunumuna başlanacağı için tüketici hukuku mevzuatından kaynaklanan yasal cayma hakkı kullanılamayacaktır. ONT bağlantısı gerektiren hat sahiplerine 125TL bedelli olan ONT cihazı hizmet devam ettiği sürece müşterinin kullanımına ücretsiz sunulacaktır. Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 14,90 TL'dir. Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.

<< Puan Ver


Yorumlar
Tüm Yorumlar (0)

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Ekle
İsim
*
E-posta
*
Mesaj
*
Doğrulama Kodu
* CAPTCHA  

* işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.
Bu ürün ait video bulunamadı.
E-Bülten Aboneliği
E bülten aynı zamanda el bülteniniz olacaktır. E Bültene Abone olmanız da doğru karar, doğru seçimdir...
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.