ADSL Tarifeleri

Aşağıda düşündüğünüz Fiber İnternet ve ADSL için size karşılaştırma bilgileri veren çok kapsamlı bir tablo bulacaksınız. Hangisi dediğiniz için bir kez daha haklı çıkacaksınız.
Hız:
Limit:
Taahhütlü:
Bağlantı Türü:
Sağlayıcı:
En Popüler İnternet Tarifeleri
Kablosuz modem hediye! Turkcell Superonline Yalın Adsl ile Limitsiz internet sadece 59 TL!
Aylık Ortalama
59,00 TL
24 Ay Taahhütlü
Türk Telekom evde internet ve cep tarifelerinde kaçırılmayacak fırsat!!! Evde + Cepte internet ve Online Başvuruda 50 TL indirim!
Aylık Ortalama
68,90 TL
24 ay Taahhütlü
Türk Telekom'un bol internetli tarifesi geliyor. Herkes kesintisiz 100GB limitsiz interneti ayda 59,90'a bol bol kullanıyor. Online Başvuruda 50 TL indirim!
Aylık Ortalama
49,90 TL
24 ay Taahhütlü
Tivibu'lu Yeni Yıl Kampanyası ile limitsiz Fiber İnternet ve Tivibu keyfini bir arada yaşayın! İnternet + TV ve Online Başvuruda 50 TL indirim!
Aylık Ortalama
58,90 TL
24 Taahhütlü
Telefonsuz limitsiz internet çok özel fiyatlarla Doping'de! Üstelik bağlantı ücreti ve 120 TL’ye kadar Taahhüt Karşılama Hediye! Fifa 2016 PC Oyunu hediye!
Aylık Ortalama
49,99 TL
24 Ay Taahhütlü
Seçilen Ürünleri Karşılaştır
Bu sitenin tüm içeriği, tüm doğan haklar ve yasal sonuçlarla birlikte Hangisi.net'in yazarlık hakkına tabidir. Telif hakkı yasasının gereklerini ihlal etmediğiniz sürece ayrı sayfalar ve/veya bölümler yükleyebilir ya da yazdırabilirsiniz. Hangisi.net'in önceden yazılı izni olmadan çoğaltma (bütün ya da bölüm olarak), değişiklik ya da genel ya da ticari amaçla sitenin kullanımı kesinlikle yasaktır.